ژل مفاصل و پشت

خرید Flekosteel در Kurgan-Tyube

ژل Flekosteel
200 сом400 сом
4.19

برای سفارش دادن Flekosteel

تخفیف -50%

خرید ژل Flekosteel در Kurgan-Tyube

اگر می خواهید ژل ضد درد Flekosteel در Kurgan-Tyube ضد درد مفاصل و کمر را تهیه کنید ، باید برای تبلیغات فعلی آن را به قیمت 45 دلار در سایت رسمی سفارش دهید. در برنامه ، به سادگی شماره تلفن را برای برقراری ارتباط و نام خود را نشان دهید - مدیر با شما تماس می گیرد و به س questionsالات شما پاسخ می دهد و تمام جزئیات سفارش را روشن می کند.

ژل در طی 1-3 روز به هر منطقه / شهر (تاجیکستان) تحویل داده می شود. پرداخت فقط پس از دریافت بسته برای وجه نقدی هنگام تحویل از طریق پست یا پیک و بازرسی.

تبلیغ! 50٪ تخفیف بخرید.

نحوه خرید در Kurgan-Tyube Flekosteel

نحوه سفارش ژل Flekosteel در Kurgan-Tyube؟

ژل فلکستیل در برابر درد مفاصل و کمر دارویی است که برای آرتروز ، استئوکندروز ، رادیکولیت ، آرتروز و سایر بیماری های سیستم اسکلتی عضلانی استفاده می شود. این با موفقیت با علائم و علل آسیب شناسی مقابله می کند و اثر ترمیمی را در مراحل اولیه درمان ارائه می دهد.

اگر می خواهید ژل Flekosteel را با قیمت ارزان تر (45 €) سفارش دهید ، در وب سایت ما درخواست خود را ذکر کنید ، مشخصات تماس خود را نشان دهید ، و منتظر تماس مدیر باشید. او به تمام س questionsالات پاسخ خواهد داد ، در مورد تبلیغات و تخفیف ها به شما می گوید ، و همچنین داده های ارسال کالا را روشن می کند. می توانید هزینه سفارش را پس از دریافت از طریق پست یا از طریق پیک پس از دریافت دریافت کنید.

تولید کننده (تاجیکستان) محصولات را فقط از طریق وب سایت رسمی به فروش می رساند ، بنابراین می توانید ژل را فقط در آنجا خریداری کنید. مراقب کلاهبرداران باشید!

شما می توانید کالاهای Kurgan-Tyube را طی 1. 5-2 روز سفارش داده و دریافت کنید. نام و شماره تلفن را تا جایی که ممکن است دقیقاً در فرم سفارش وارد کنید تا کارمندان در ارسال اشتباه نکنند و روز بعد بسته را در اداره پست چک کنید و فقط پس از آن هزینه کرم را پرداخت کنید. هزینه دقیق ارسال بسته ممکن است در شهرها متفاوت باشد. هنگام ثبت سفارش ، با مدیر تماس بگیرید هزینه تحویل به شهر Kurgan-Tyube چقدر است.

در تاجیکستان فقط امروز تخفیف -50٪.

شهرهای دیگر تاجیکستان که می توانید آنها را خریداری کنید Flekosteel

شهرهایی در تاجیکستان که می توانید خریداری کنید Flekosteel

Flekosteel در دوشنبهFlekosteel در خوجند
Flekosteel در کولیاب
شهرها در تاجیکستان

بررسی در مورد Flekosteel در Kurgan-Tyube

  • Рустам
    آنها قبلاً به دلیل استئوکندروز در پشت بسیار دردناک بودند که در سن من تعجب آور نیست. همسرم از طریق اینترنت با فلکوستیل روبرو شد و ما پس از مشاوره تصمیم گرفتیم آن را سفارش دهیم. با کمال تعجب ، ژل واقعاً کمک کرد - دردهای پشتی از روز اول شروع به ناپدید شدن کردند. قبلاً قبلاً نمی توانستم کل صبح را صاف کنم ، اما اکنون همه چیز خوب است!
    Flekosteel