ژل مفاصل و پشت

خرید Flekosteel در کولیاب

ژل Flekosteel
200 сом400 сом
4.19

برای سفارش دادن Flekosteel

تخفیف -50%

ژل Flekosteel را در کولیاب بخرید

به منظور سفارش ژل ضد درد در مفاصل و کمر Flekosteel در کولیاب ، باید آن را از تبلیغات اینترنتی (45 €) از وب سایت رسمی سفارش دهید. در برنامه ، از طریق فرم سفارش درخواست خود را وارد کنید ، شماره تلفن و نام خود را وارد کنید - مدیر با شما تماس می گیرد و جزئیات سفارش را برای تحویل سریع روشن می کند و تمام جزئیات سفارش را روشن می کند.

ژل در طی 1-3 روز به هر منطقه / شهر (تاجیکستان) تحویل داده می شود. پرداخت این بسته از طریق تحویل نقدی به پیک یا از طریق پست و بازرسی.

فقط امروز تخفیف 50٪ ، سفارش با قیمت ارزان.

نحوه خرید در کولیاب Flekosteel

چگونه ژل Flekosteel در کولیاب خریداری کنیم؟

ژل فلکستیل در برابر درد مفاصل و کمر دارویی است که برای آرتروز ، استئوکندروز ، رادیکولیت ، آرتروز و سایر بیماری های سیستم اسکلتی عضلانی استفاده می شود. این با موفقیت با علائم و علل آسیب شناسی مقابله می کند و اثر ترمیمی را در مراحل اولیه درمان ارائه می دهد.

اگر می خواهید ژل Flekosteel را با قیمت ارزان تر از 45 دلار خریداری کنید ، در صفحه وب برنامه ای را پر کرده و مشخصات تماس خود را نشان می دهید و منتظر تماس اپراتور هستید که در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت. او به تمام س questionsالات پاسخ خواهد داد ، در مورد تبلیغات و تخفیف ها به شما می گوید ، و همچنین داده های ارسال کالا را روشن می کند. پرداخت سفارش از طریق پست پس از دریافت صورت می گیرد.

تولید کننده (تاجیکستان) محصولات را فقط از طریق وب سایت رسمی به فروش می رساند ، بنابراین می توانید ژل را فقط در آنجا خریداری کنید. مراقب کلاهبرداران باشید!

شما می توانید کالاها را در کولیاب ظرف مدت 1. 5-2 روز سفارش داده و دریافت کنید. نام و شماره تلفن خود را تا جایی که ممکن است دقیقاً در فرم سفارش وارد کنید تا کارکنان در ارسال اشتباه نکنند و روز بعد با دریافت از طریق پست یا پیک ، هزینه بسته را پرداخت کنید. هزینه تحویل بستگی به فاصله تا شهر دارد. هنگام ثبت سفارش ، با یک مشاور بررسی کنید که هزینه تحویل به شهر کولیاب چقدر است.

در تاجیکستان فقط امروز تخفیف -50٪.

شهرهای دیگر تاجیکستان که می توانید آنها را خریداری کنید Flekosteel

شهرهایی در تاجیکستان که می توانید خریداری کنید Flekosteel

Flekosteel در دوشنبهFlekosteel در خوجند
Flekosteel در Kurgan-Tyube
شهرها در تاجیکستان

بررسی در مورد Flekosteel در کولیاب

  • Дамир
    چندین سال است که دچار استئوکندروز شده ام که باعث درد کمر غیر قابل تحملی می شود. کودکان بسیاری از توصیه ها و بررسی های خوب در مورد flekosteel را پیدا کردند. سفارش در اینترنت. ژل فقط مرا نجات داد! بدون درد ، دیگر ضعف ، بینایی و شنوایی بهبود یافته است و بهترین چیز این است که احساس می کنم 10 سال جوان ترم! حالا من به همه دوستان و آشنایانم مشاوره خواهم داد.
    Flekosteel