ژل مفاصل و پشت

خرید Flekosteel در خوجند

ژل Flekosteel
200 сом400 сом
4.19

برای سفارش دادن Flekosteel

تخفیف -50%

ژل Flekosteel را در خوجند بخرید

برای تهیه ژل ضد درد در مفاصل و کمر Flekosteel در خوجند ، باید آن را از طریق وب سایت رسمی برای تبلیغات 45 دلار سفارش دهید. در برنامه ، شماره تلفن و نام خود را در فرم سفارش نشان دهید - مدیر با شما تماس می گیرد و به تمام س questionsالات شما پاسخ می دهد و تمام جزئیات سفارش را روشن می کند.

ژل در طی 1-3 روز به هر منطقه / شهر (تاجیکستان) تحویل داده می شود. پس از دریافت بسته ، باید به پیک یا اداره پست و بازرسی پرداخت کنید.

فقط امروز تخفیف 50٪ ، سفارش با قیمت ارزان.

نحوه خرید در خوجند Flekosteel

چگونه ژل Flekosteel را در خوجند بخریم؟

ژل فلکستیل در برابر درد مفاصل و کمر دارویی است که برای آرتروز ، استئوکندروز ، رادیکولیت ، آرتروز و سایر بیماری های سیستم اسکلتی عضلانی استفاده می شود. این با موفقیت با علائم و علل آسیب شناسی مقابله می کند و اثر ترمیمی را در مراحل اولیه درمان ارائه می دهد.

اگر می خواهید ژل Flekosteel را با قیمت تخفیف 200 сом خریداری کنید ، نام و شماره تلفن خود را در فرم سفارش وارد کنید و اطلاعات تماس خود را نشان دهید ، و مدیر ما برای تأیید سفارش با شما تماس می گیرد. او به تمام س questionsالات پاسخ خواهد داد ، در مورد تبلیغات و تخفیف ها به شما می گوید ، و همچنین داده های ارسال کالا را روشن می کند. می توانید هزینه سفارش را پس از دریافت از طریق پست یا از طریق پیک پس از دریافت دریافت کنید.

تولید کننده (تاجیکستان) محصولات را فقط از طریق وب سایت رسمی به فروش می رساند ، بنابراین می توانید ژل را فقط در آنجا خریداری کنید. مراقب کلاهبرداران باشید!

شما می توانید کالاهای خوجند را طی 1. 5-2 روز سفارش داده و دریافت کنید. تا آنجا که ممکن است دقیقتر ، نام و شماره تلفن را در فرم سفارش وارد کنید تا کارکنان در ارسال اشتباه نکنند ، و روز دیگر پرداخت را هنگام دریافت سفارش از طریق پست انجام دهید. هزینه حمل و نقل از شهری به شهر دیگر متفاوت است. هنگام ثبت سفارش ، با مشاور این شرکت بررسی کنید که هزینه تحویل به شهر خوجند چقدر است.

در تاجیکستان فقط امروز تخفیف -50٪.

شهرهای دیگر تاجیکستان که می توانید آنها را خریداری کنید Flekosteel

شهرهایی در تاجیکستان که می توانید خریداری کنید Flekosteel

Flekosteel در دوشنبهFlekosteel در کولیاب
Flekosteel در Kurgan-Tyube
شهرها در تاجیکستان