دستورالعمل استفاده Flekosteel

ژل فلکوستیل در برابر درد مفاصل و کمر یک ویژگی مهم دارد - سهولت استفاده. چگونه می توان از این محصول بیشترین بهره را برد؟مهم است که دستورالعمل ها را دنبال کنید و علائم و موارد منع مصرف را در نظر بگیرید.

دستورالعمل ها

دستورالعمل استفاده از ژل Frekosteel

برای اینکه ژل سریع و کارآمد کار کند ، باید به ترتیب زیر در مناطق مشکل دار در حالت آرام اعمال شود:

 1. یک نوار ژل 4-6 سانتی متری از لوله را فشار دهید.
 2. ترکیب را به آرامی در ناحیه مفصل درد توزیع کنید.
 3. در صورت امکان ، ناحیه تحت درمان را با نوار چسب با دقت بچسبانید.
 4. مفصل خود را گرم نگه دارید.

این روش باید 2-3 بار در روز انجام شود تا احساس درد از بین برود. متداول ترین دوره درمان با ژل Flekosteel یک ماه است.

نکاتی برای استفاده

بهترین زمان برای انجام این روش صبح و عصر است. بلافاصله پس از بیدار شدن از خواب ، محصول را مالیده و 25-30 دقیقه صبر کنید تا کاملاً جذب شود. مدتی قبل از خواب نیز استفاده از محصول ضروری است ، پس از آن توصیه می شود از جای خود بلند نشوید تا عضلات و مفاصل در حالت استراحت باشند.

مالش ژل توصیه نمی شود! حرکات ناگهانی به پوست ، عضلات و مفاصل آسیب می رساند ، بنابراین کافی است ژل Flekosteel را با دقت روی ناحیه آسیب دیده بمالید و توزیع کنید.

یک فعالیت بدنی ساده اضافه کنید. برای بازیابی سریع تحرک مفصل ، انجام تمرینات ساده فقط برای 15-20 دقیقه در روز ضروری است - این روند بهبودی را به میزان قابل توجهی تسریع می کند:

 1. قرار گرفتن در وضعیت افقی ، زانوی خود را خم کنید ، دستان خود را به دور آن بپیچید و آن را به تنه فشار دهید. بعد از 30 ثانیه پاها را عوض کنید.
 2. در حالی که در حالت نشسته هستید ، پاها را صاف کنید و سعی کنید با دستان خود را به پاهای خود برسانید. موقعیت را به مدت 30 ثانیه قفل کنید.
 3. در حالی که در حالت خوابیده هستید ، به آرنج خود تکیه دهید ، نیم تنه خود را بلند کنید ، پاها را به آرامی بالا بکشید و سپس حداکثر موقعیت را برای 30 ثانیه ثابت کنید.

موارد مصرف

متخصصان در تاجیکستان از ژل مفصلی Flekosteel به عنوان یک محصول اصلی پزشکی یا وسیله اضافی برای درمان پیچیده در مبارزه با چنین بیماری هایی استفاده می کنند:

 • آرتروز ؛
 • استئوکندروز ؛
 • روماتیسم
 • اسپاسم عضلانی
 • آسیب جسمی.

افرادی که در سیستم اسکلتی - عضلانی آنها تحت فشار روانی قرار دارد ، مانند ورزشکاران ، می توانند از این محصول به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای به حداقل رساندن خطر آسیب استفاده کنند.

برای علائم زیر نیز مراقب باشید:

 • درد عضلات و مفاصل؛
 • تشنج منظم ؛
 • ادم ، پرخونی پوست ؛
 • سطح بالای تون عضلانی ؛
 • اختلال در توانایی های حرکتی.

موارد منع مصرف

از آنجا که Flekosteel فقط شامل ترکیبات طبیعی با منشا گیاهی است ، استفاده از آن برای بزرگسالان و کودکان کاملاً بی خطر است. این محصول هیچ گونه عوارض جانبی و منع مصرف ندارد و همچنین بر عملکرد اندام های داخلی تأثیر نمی گذارد و باعث واکنش های آلرژیک نمی شود. با این حال ، عدم تحمل فردی به اجزای منفرد امکان پذیر است.