تجربه استفاده Flekosteel

نیکلاس از پاریس تجربه خود را در استفاده از Flekosteel به اشتراک می گذارد

تجربه استفاده از Frekosteel Nicholas از پاریس

من از بچگی دویدن را دوست داشتم - انواع تورنمنت ها ، مسابقات ، چندین بار در ماراتن شرکت کردم ، اما با توجه به سن ، این سرگرمی احساس خود را کرد. من هر روز به دویدن ادامه می دادم ، مفاصلم را در معرض بارهای سنگین قرار می دادم. بنابراین ، من چندین سال از درد مفاصل رنج می بردم ، فکر می کردم دیگر نمی توانم بدوم! در این مدت ، البته ، من یک سری روشهای مختلف را امتحان کردم ، اما هیچ کدام نتیجه مطلوبی ندادند. و اخیراً ، برخی از دوستانی که پس از شکستگی دختر 10 ساله خود را معالجه می کردند ، ژل فلکوستیل را در برابر درد در مفاصل و کمر توصیه کردند. در ابتدا نمی خواستم کاری در این مورد انجام دهم ، اما آنها تجربه واقعی استفاده از آن را داشتند و اصرار داشتند ، بنابراین من هنوز این ژل را خریداری کردم.

محصول را از کجا بخریم؟

دوستانی که به من مشاوره فلکتوستیل را دادند به نوعی بسته را از طریق دوستان دیگر دریافت کردند ، اما من فقط وب سایت رسمی فلکستیل را در اینترنت پیدا کردم و از آنجا سفارش دادم. احتمالاً می توانید آن را در جای دیگری بخرید ، اما قطعاً هیچ تقلبی از وب سایت رسمی خارج نمی شود.

، به هر حال ، این ژل در میان داروها محسوب نمی شود ، بنابراین ، خدا را شکر ، هیچ مشکلی برای تهیه نسخه و مراجعه به بیمارستان ها وجود نداشت - آنها آن را بدون هیچ گونه سوالی ارسال کردند.

ژل برای چه درمانی استفاده می کند؟

در واقع ، از هر گونه بیماری و عوارض جانبی و صدمات مرتبط با مفاصل و کمر. این موارد شامل استئوکندروز ، آرتروز ، رادیکولیت ، اسکولیوز و غیره است. من فقط احساس دردناک ناشی از فشار بیش از حد مفاصل کردم.

من مدت طولانی است که ترکیب را می خوانم (فکر می کنم این نکته مهمی است) ، اما به غیر از روغنها ، گیاهان و عصاره های مختلف ، چیزی پیدا نکردم. در این راستا ، این یک مزیت بزرگ برای تولید کننده نیز محسوب می شود ، زیرا بلافاصله مشخص است که این محصول طبیعی ، ایمن ، بدون انباشت مواد شیمیایی است ، همانطور که اکنون پذیرفته شده است.

خانواده ای که درباره ژل آموختم آن را برای بهبودی از آسیب دیدگی خریداری کردند - دخترم روی زمین بازی افتاد و پایش را شکست. شکستگی دشوار بود و پزشکان توصیه کردند که از یک اقدام پیشگیرانه قدرتمند استفاده شود. Flekosteel حتی در مرحله بهبودی نتایج خوبی داد - وقتی آنها برای یک ویزیت دیگر به بیمارستان آمدند ، دکتر تعجب کرد که این اصلاح سریعتر انجام شد.

کاربرد ژل

Nicholas Flekosteel Gel Experience & Running

من همچنین نحوه استفاده از این ابزار را در اینترنت خواندم ، اگرچه یک دستورالعمل روی خود بسته وجود داشت.

اصلی ترین چیزی که من از استفاده از انواع محصولات مفصلی به خاطر می آورم این است که نمی توان زیاد به پوست آنها مالید. در اولین اوقات ، زمانی که من هنوز نمی دانستم ، اتفاق افتاده است که پس از مالیدن ، پوست خارش می یابد یا حتی بیشتر احساس درد می کند. به همین دلیل بهتر است ژل را روی محل مشکل قرار داده و بگذارید نیم ساعت بماند تا جذب شود. در عین حال مهم است که در یک موقعیت قرار بگیرید ، از جای خود بلند نشوید ، دویده نشوید ، در غیر این صورت نتیجه کمی حاصل خواهد شد.

یک ماه و نیم با این روش درمان شدم - من ژل را 2-3 بار در روز ، اغلب صبح ها قبل از کار و اواخر بعد از ظهر ، وقتی زمان استراحت بود ، استفاده کردم.

کارایی

حتی هنگامی که من برای اولین بار مفاصل خود را با ژل آغشته کردم ، بعد از حدود 15 دقیقه این کار بسیار راحت تر شد - کشش شدید به تدریج از بین می رود ، به علاوه ، دیدم که چگونه رنگ پوست به تدریج تغییر می کند ، تورم جزئی وجود دارد - و آنها فروکش می کنند. بعد از چند هفته ، دوباره شروع به دویدن کردم و بار را زیاد کردم. تمام علائم تقریباً به طور کامل از بین رفته است ، اما من عمداً شروع به درمان وضعیت کردم - پاهایم را زیاد بار نمی کنم ، بین دویدن استراحت می کنم. اگرچه اکنون هیچ نیاز اساسی وجود ندارد ، من هنوز چند بسته ژل دیگر خریداری کردم - من هر از چندگاهی برای پیشگیری از آن استفاده می کنم.