بررسی در مورد Flekosteel

 • Ясмина
  من در اسکله بودم ، آنجا افتادم و کمرم را به شدت صدمه زدم. دکتر Flekosteel را به عنوان داروی گرم کننده و تسکین دهنده درد و ضد التهاب توصیه کرد. در واقع ، بعد از اولین استفاده کمک کرد. در عرض چند هفته ، همه علائم از بین رفت! او همچنین یک سرفه شدید را درمان کرد. در هر صورت ، من خودم چند بسته ذخیره خریداری کردم.
  Flekosteel
 • Дамир
  چندین سال است که دچار استئوکندروز شده ام که باعث درد کمر غیر قابل تحملی می شود. کودکان بسیاری از توصیه ها و بررسی های خوب در مورد flekosteel را پیدا کردند. سفارش در اینترنت. ژل فقط مرا نجات داد! بدون درد ، دیگر ضعف ، بینایی و شنوایی بهبود یافته است و بهترین چیز این است که احساس می کنم 10 سال جوان ترم! حالا من به همه دوستان و آشنایانم مشاوره خواهم داد.
  Flekosteel
 • Сумая
  من به نوعی رباط های پایم را کشیدم ، پزشکان پیش بینی کردند که درمان بسیار طولانی خواهد شد. من خوش شانس بودم که Flekosteel را پیدا کردم و بعد از کمی بیشتر از یک هفته ، رباط ها بهبود یافتند ، درد از بین رفت. او شروع به راه رفتن عادی کرد ، مرخصی استعلاجی را برای کار گذاشت. اکنون تمام خانواده از ژل استفاده می کنند ، به همه چیز کمک می کند - کمر درد ، مفاصل یا چیز دیگری.
  Flekosteel
 • Мухаммадсолех
  ژل فلکستیل به دلیل آسیب دیدگی زانو که در حین تمرین به دست آوردم کمک زیادی به من کرد. زانو بسیار متورم بود ، عملاً حرکتی نداشت و البته پای من غیر قابل تحمل درد داشت. اما با کمک این درمان پس از 5 روز به کار خود بازگشتم و ادم از بین رفت و در روز اول حساسیت دوباره برقرار شد.
  Flekosteel
 • Рустам
  آنها قبلاً به دلیل استئوکندروز در پشت بسیار دردناک بودند که در سن من تعجب آور نیست. همسرم از طریق اینترنت با فلکوستیل روبرو شد و ما پس از مشاوره تصمیم گرفتیم آن را سفارش دهیم. با کمال تعجب ، ژل واقعاً کمک کرد - دردهای پشتی از روز اول شروع به ناپدید شدن کردند. قبلاً قبلاً نمی توانستم کل صبح را صاف کنم ، اما اکنون همه چیز خوب است!
  Flekosteel
رتبه بندی کاربر Flekosteel
4.1
9